Stypendia dla studentów i doktorantów

Oferta stypendium dla doktoranta w programie MAESTRO Narodowego Centrum Nauki

19.06.2023
A group search to appoint a doctoral student for research in the project entitled „Total-body Jagiellonian Positron Emission Tomography - development of image-driven biomarkers”. The project is funded by the National Science Centre.
więcej o Oferta stypendium dla doktoranta w programie MAESTRO Narodowego Centrum Nauki

19.06.2023
A group search to appoint a doctoral student for research in the project entitled „Development of three-photon emitting radiotracers for positronium imaging”. The project is funded by the National Science Centre.
więcej o Oferta stypendium dla doktoranta w programie OPUS Narodowego Centrum Nauki

Archiwalne stypendia dla studentów i doktorantów

Oferty stypendiów dla studentów w programie Sonata Bis Narodowego Centrum Nauki

04.11.2022
Ogłaszamy nabór studenta w projekcie Sonata Bis Narodowego Centrum Nauki pt. "Searches for Mirror Matter as Dark Matter candidate in decays of the ortho-Positronium and precision QED test".
więcej o Oferty stypendiów dla studentów w programie Sonata Bis Narodowego Centrum Nauki

06.03.2023
Ogłaszamy nabór doktorantów w projekcie Sonata Bis Narodowego Centrum Nauki pt. "Searches for Mirror Matter as Dark Matter candidate in decays of the ortho-Positronium and precision QED test".
więcej o Oferty stypendiów dla doktorantów w programie Sonata Bis Narodowego Centrum Nauki

Oferta stypendium dla doktoranta w programie MAESTRO Narodowego Centrum Nauki

12.08.2022
A group search to appoint a doctoral student for research in the project entitled „Precision symmetry tests between matter and anti-matter via measurements of the decays of positronium atoms using the modular J-PET tomograph”. The project is funded by the National Science Centre.

02.01.2022

Oferty stypendiów dla doktorantów w programie Sonata Narodowego Centrum Nauki

08.08.2022
Ogłaszamy nabór doktorantów w projekcie Sonata Narodowego Centrum Nauki pt. "Searches for Mirror Matter as Dark Matter candidate in decays of the ortho-Positronium and precision QED test".
więcej o Oferty stypendiów dla doktorantów w programie Sonata Narodowego Centrum Nauki

07.06.2021
Ogłaszamy nabór studentów w projekcie TEAM Fundacji na rzecz Nauki Polskiej pt. "Jagiellońska pozytonowa emisyjna tomografia: obrazowanie morfometryczne in-vivo za pomocą atomów pozytonium".
więcej o Oferty stypendiów dla studentów w programie TEAM Fundacji na rzecz Nauki Polskiej

07.06.2021
Ogłaszamy nabór doktorantów w projekcie TEAM Fundacji na rzecz Nauki Polskiej pt. "Jagiellońska pozytonowa emisyjna tomografia: obrazowanie morfometryczne in-vivo za pomocą atomów pozytonium".
więcej o Oferty stypendiów dla doktorantów w programie TEAM Fundacji na rzecz Nauki Polskiej

Oferty stypendiów dla doktorantów w programie OPUS Narodowego Centrum Nauki

26.05.2021
Ogłaszamy nabór doktorantów w projekcie OPUS Narodowego Centrum Nauki pt. "Precision symmetry tests between matter and antimatter via measurements of the decays of positronium atoms using the modular J-PET tomograph".
więcej o Oferty stypendiów dla doktorantów w programie OPUS Narodowego Centrum Nauki

26.05.2021
Ogłaszamy nabór magistrantów i doktorantów w projekcie NCN - Sonata Bis pt. "Monitorowanie rozkładu dawki w terapii protonowej w czasie rzeczywistym przy użyciu ciężkich włókien scyntylacyjnych".
więcej o Konkursy na stypendia dla magistrantów i doktorantów w projekcie NCN – Sonata Bis

17.06.2019